5.11.2009


Lanlı lunlu postlarıma hiç yakışmayacak bu bacaklar biliyorum ama benimde içimde bi yerlerde bi hanımhanımcık hatun varmış meğersem..Sıkıldım lan kılıçtan hanzodan birde siyah zemin çok yordu cağnım gözlerimi.. Milyontane template denemektende sıkılınca bu kalsın dedim pek bi yumşak naif geldi amaaann dedim birazda bu dursun nasıl olsa bi süre sonra bundan da sıkılacağım :)

Ya birde hazır bi post girme zahmetinde bulunmuşken de buradan teşekkür etmek istiyorum ;
Kısa saç seni genç gösteriyor diyen arkadaş sağol(!) sayende kafamda üç tel saç kaldı ! Daha da kestirmem kuaför salonları benim için bitmiştir artık..Hoş kesitrecek saçım da kalmadı orası ayrı :)

Bi'de söylemezsem çatlarım ; Kışın klozete oturmaktan çok korkuyorum..Of hayat çok zor..Bugün farkettimde gözlerin ne renk ve aslen nerelisin sorularına cevap verirken sarfettiğim çabayı hiçbir yerde sarfetmiyorum bu da zor evet..

Kendini süperman sanan , bir gün içerisinde oturduğu koltuktan üç kez düşebilmeyi becermiş ve oniki parmak bağırsağının içinde ne var gibi sorular sorabilme kapasitesine sahip bir mesai arkadaşım var buda kaderimin cilvesi..

Hani msn kişisel ileti şeysine her gittiği yeri yazanlara inat “İlle de mersin hep mersin” yazıcam..Yada şey mi yapsam acaba gündüzleri İstiklal/Mersin geceleri Sağlık/Mersin .. Yok yok ay bu kız ne kadar çok geziyor diye adım çıkar valla neme lazım :p

Of yaaa tam her şey istediğim hayal ettiğim gibiyken tam ben azcık mutlu olmuşken hooop tersine dönüveren hayatıma lanet olsun !!!

Ay yeter midem bulandı çok karıştırdım ..
Nokta

8 Comments:

 1. Kediye Kafa Atan Psikopat Fare said...
  istiklal*mersin saglık mersin


  ahahah koptum yeminle :D
  Sinirli Prenses said...
  Sende yaz İstiklal/Mersin :) Moda olur belkim :)
  stuven said...
  hiii ne güzel olmuş burası:)
  Sinirli Prenses said...
  Buralar eskiden dutluk idi Stuven :)
  Teşekkür ederim
  cesetizleri said...
  Foto çok güzelmiş nerden buldun :)
  Aldım gitti :)
  Sinirli Prenses said...
  Benim vesikalık resmim ehliyet için çektirdim Ces :)
  Al senin olsun :)
  Kediye Kafa Atan Psikopat Fare said...
  bak şimdi eski dutluğa yeniden baktım da lan o ayakkabı büyük hatunun ayağına...::D haa bi de yazdım msn e inanmayan gelsin baksın :D
  ZIBBIDI said...
  Lütfen bayanlar şu saçları kestirmeyelim.Lütfen amaaa..

Post a Comment